Tento web se již neaktualizuje
přejděte prosím na nový web www.easysupport.cz

ÚvodTémata poradny › Jsou "firmy na prodej" vhodné pro začínající podnikatele?

Firmy na prodej jsou ideální pro rychlý start v podnikání

K počátku úspěšnému podnikání jsou třeba dvě základní věci a to nápad a vlastní firma. S prvním vám nepomůžeme, ale můžete si u nás koupit založenou firmu a začít podnikat ještě dnes. Ready-made společnosti jsou firmy připravené k okamžitému prodeji, proto je jejich převod možný okamžitě. Firmy na prodej – ready-made s sebou nesou tyto jedinečné atributy:

  • rychlost
  • bezpracnost
  • bezpečnost 

Vlastní firma ihned a bez rizika

Firmy na prodej jsou společnosti, které byly zřízeny pouze za účelem jejich dalšího prodeje. Mají kompletně splacený základní kapitál, jsou zapsány v obchodním rejstříku, mají vlastní IČ. Ready-made společnosti nemají žádnou podnikatelskou historii,  nenesou s sebou tedy žádné nesplacené závazky.

Firmy na prodej šetří čas a peníze

Založení firmy vlastními silami je velmi únavný, administrativně složitý a časově náročný způsob, jak začít s podnikáním. Pokud se rozhodnete založit společnost vlastními silami, počítejte s tím, že zahájení činnosti bude možné přibližně za tři týdny, než nabudete podnikatelské pravomoci.

Přenechejte náročnou práci na odbornících a vyberte si z široké nabídky ready-made s.r.o. nebo ready made a.s. společností.

S.r.o. či a.s. do 24 hodin

Firmy na prodej, které nabízíme, mají vyřízené volné živnosti, váš byznys tedy neohrozí žádná další časová ztráta plynoucí z nutných změn v registraci. Vy si tedy pouze vyberete z naší obsáhlé nabídky společností tu, jejíž název nejlépe vystihuje předmět vašeho byznysu, nebo která je vám svým jménem nejsympatičtější. Jejím jednatelem a majitelem se pak stanete již během několika mála hodin

Kolik stojí ready made?

Abyste si udělali dokonalý obrázek o tom, co vše pro vás můžeme udělat a jak významně umíme ušetřit váš čas a starosti, neváhejte nás nezávazně kontaktovat. Informace k podnikání vyplývající z nového zákona o obchodních korporacích jsou v současné době to nejcennější, co pro Vás můžeme udělat a činíme tak zcela bezplatně.

Jakmile zjistíte, kolik výhod firmy na prodej poskytují, jsme si jisti, že na konvenční zakládání společnosti ani nepomyslíte. Neustále aktualizovaný www.easysupport.cz a ceník na prodej s.r.o. nebo prodej a.s. je k dispozici na našich stránkách.

Pomohla vám tato rada? Sdílejte ji, třeba pomůže i někomu dalšímu. Děkujeme
Služby


Zavoláme vám

Zadejte své telefonní číslo, v pracovní dny v čase 8-18 hod vám do 60 minut zavoláme. Telefonicky vyřešíme vaše dotazy i objednávky.
*Zadáte-li číslo mimo stanovenou dobu, kontaktujeme vás následující pracovní den.
Copyright 2012 Všechna práva vyhrazena.
EasySupport - Zůstaňte v klidu a nechte to na nás!