Tento web se již neaktualizuje
přejděte prosím na nový web www.easysupport.cz

ÚvodTémata poradny › Ušetříte čas, když si koupíte ready made a.s.?

Jaká je časová úspora při koupi ready made a.s.?

Pro volbu služeb, které nabízejí ready made společnosti, hraje mnoho faktorů. Tím nejzásadnějším je však časová úspora. Jakmile zjistíte, že nemusíte studovat jaký postup zvolit a kterým krokem začít při potřebě založení a.s., jistě nám dáte za pravdu. Ready made a.s. vám v takovém případě ušetří až tři týdny volného času. V délce trvání a složitosti zahájení podnikání se totiž Česká republika umístila na nelichotivém 86. místě na světě, jak uvádí organizace Doing Business.

Podnikejte ihned

Ready made a.s. je osvědčený způsob, jak se moci pustit do podnikání do 24 hodin od výběru vhodné firmy a následné rezervace u nás. Jakmile takový krok učiníte, obratem vás kontaktujeme a probereme s vámi detaily vašich požadavků a připravíme smlouvu o převodu cenných papírů a dalších dokumentu souvisejících s převodem akciové společnosti. Tento krok je nezbytný pro to, abyste se stali majitelem společnosti a mohli na ni začít vyvíjet ekonomickou aktivitu.

Dalším krokem, jakmile připravíme potřebné podklady, je uspořádání valné hromady, kde budou provedeny změny v ready made a.s. dle vašich konkrétních požadavků. Mezi ně patří například změna názvu firmy či změna sídla firmy a podobně.

Výhody našich ready made a.s.

  • stanete se akcionářem do hodiny, podpisem smlouvy o převodu cenných papírů je společnost vaše a můžete začít podnikat
  • naše ceny jsou konečné a jejich podrobnou skladbu naleznete v ceníku
  • volné živnosti jsou vyřízené a jsou přirozeně součástí všech námi nabízených ready made a.s.

Zákonně a rychle

Prodej Ready made a.s. je v souladu s platnými zákony a  legislativou České republiky. Má určený předmět podnikání, je registrován k dani z příjmu a má plně splacený základní kapitál. Pochopitelně je taková společnost prosta jakýchkoli závazků i dluhů, jelikož ještě nikdy nepodnikala. Všechny naše ready made a.s. skutečně vznikly pouze za účelem jejího dalšího prodeje.

Ready made v ČR

Poptávka po ready made společnostech rok od roku roste, první firma, která se zabývala jejich prodejem vznikla v ČR v roce 2001. V posledních letech jsou u nás prodány každoročně tisíce takových firem. Obliba ready made produktů kvůli rychlosti, jistotě správného nastavení stanov a snadné dostupnosti i nadále roste.

Pomohla vám tato rada? Sdílejte ji, třeba pomůže i někomu dalšímu. Děkujeme
Služby


Zavoláme vám

Zadejte své telefonní číslo, v pracovní dny v čase 8-18 hod vám do 60 minut zavoláme. Telefonicky vyřešíme vaše dotazy i objednávky.
*Zadáte-li číslo mimo stanovenou dobu, kontaktujeme vás následující pracovní den.
Copyright 2012 Všechna práva vyhrazena.
EasySupport - Zůstaňte v klidu a nechte to na nás!