Tento web se již neaktualizuje
přejděte prosím na nový web www.easysupport.cz

Úvod › Garance

Garance Easy Support, s.r.o.

Za kvalitou svých služeb si stojíme. Abychom vás ujistili, že kupujete "čistou" společnost bez závazků, dostanete od nás: 

Certifikát právní jistoty

Společnost EASY SUPPORT s.r.o. dlouhodobě spolupracuje s advokátní kanceláří Zonek, Kaleta a part. v.o.s., která garantuje postup při zakládání nových společností, taktéž při jejich následném prodeji, včetně veškeré dokumentace a její soulad se zákony České republiky. Důkazem takovéhoto stavu je certifikát právní jistoty vydaný advokátní kanceláří Zonek, Kaleta a part. v.o.s, který dokládáme ke každé prodané společnosti.

Čestné prohlášení o bezdlužnosti ready made společnosti

Zakoupení ready made společnosti je zcela bezpečné vzhledem k tomu, že společnost nevykazuje žádnou ekonomickou aktivitu, nezačala podnikat. Dokladem takovéhoto stavu je čestné prohlášení statutárního orgánu, který prohlašuje, že společnost nevyvíjela žádnou podnikatelskou činnost a nevznikly jí tímto žádné závazky, mimo závazků na úhradu vstupních nákladů, které byly řádně a včas vypořádány. Dále prohlašuje, že společnost nebyla zavázaná z titulu směnky nebo jakéhokoliv jiného cenného papíru.

Zpracované účetnictví

Důkazem nulového stavu závazků ready made společnosti je zpracované účetnictví, které je předáno klientovi v momentě zápisu změn souvisejících s převodem společnosti do Obchodního rejstříku.

Spolehliví partneři pro právní a daňový servis

Právní a daňový servis poskytujeme ve spolupráci s prověřenými externími spolupracovníky tj. auditory, účetními a daňovými poradci, převážně však využíváme zkušeností a znalostí získaných při našich podnikatelských aktivitách.

Dlouhodobě spolupracujeme s právní kanceláří, která je zaměřena na obchodní a občanské právo. Zajišťujeme veškerou smluvní agendu, navrhujeme, posuzujeme a vytváříme smlouvy s ohledem na požadavky našich klientů.

 

 

Služby


Zavoláme vám

Zadejte své telefonní číslo, v pracovní dny v čase 8-18 hod vám do 60 minut zavoláme. Telefonicky vyřešíme vaše dotazy i objednávky.
*Zadáte-li číslo mimo stanovenou dobu, kontaktujeme vás následující pracovní den.
Copyright 2012 Všechna práva vyhrazena.
EasySupport - Zůstaňte v klidu a nechte to na nás!