Tento web se již neaktualizuje
přejděte prosím na nový web www.easysupport.cz

ÚvodTémata poradny › Prodej a.s. "na klíč" láká stále více podnikatelů

Prodej a.s. "na klíč" láká stále více podnikatelů

Trend využít při zakládání vlastní firmy výhody ready-made společností stále narůstá. Důvody jsou naprosto pochopitelné a evidentní:

  • možnost podnikat ještě dnes
  • absence zdlouhavých úředních procesů
  • profesionální řešení na míru

Nebojte se akciové společnosti

Prvotní nedůvěra klientů k novému produktu je naprosto přirozená. Ready-made společnosti však přesvědčily tisíce spokojených klientů o svých výhodách. Mezi nejvíce poptávanými produkty jsou ready-made s.r.o., nicméně v poslední době narůstá zájem i o prodej a.s.

Výhody akciové společnosti

Volba právní formy vaší nové firmy záleží jen na vás a je vhodné ji předem dobře zvážit. Svá pro i proti má s.r.o. i a.s.

V praxi prodej a.s. vypadá tak, že připravíme veškeré podklady a uspořádáme valnou hromadu za účelem provedení změn v převáděné společnosti dle vašich požadavků. Ty mohou být různé a týkají se například změny názvu společnosti nebo změna sídla společnosti, statutárního orgánu a dalších věcí, které vám rádi vysvětlíme.

Proč koupit ready made a.s.?

Předzaložené akciové společnosti jsou firmy se splaceným základním kapitálem a bez jakékoli podnikatelské minulosti, proto jsou zaručeně bezdlužné. Tento stav je stvrzen i čestným prohlášením představenstva společnosti. 

Zvolíte-li při zakládání akciové společnosti formu ready-made, vyhnete se obtěžujícím administrativním procesům a dlouhým čekacím dobám na příslušných úřadech. Společnost může být vaše již během několika hodin a nic nebrání tomu, abyste spustili své podnikání ještě dnes. Prodejem a.s. se zabýváme  již několik let, proto jsou naše služby přímočaré, profesionální a prověřené. Důraz klademe na individuální přístup ke každému klientovi, jemuž nabízíme úvodní poradenství zcela zdarma.

V čem je zakoupení a.s. výhodné?

V silném konkurenčním prostředí vynikáme úrovní poskytovaných služeb

  • máme dokonale připraven bezplatný informační servis, kterým Vám objasníme novou strukturu akciové společnosti vycházející z nového zákona o obchodních korporacích
  • můžete se spolehnout, že naše ceny jsou konečné a naše ceníky transparentní a detailní
  • prodej a.s. již zahrnuje vyřízené volné živnosti
  • akcionářem se stanete ihned poté, co podepíšete smlouvu o převodu cenných papírů na vaši osobu a jakmile akcie převezmete
  • zaručujeme hladký průběh prodeje

Pomohla vám tato rada? Sdílejte ji, třeba pomůže i někomu dalšímu. Děkujeme
Služby


Zavoláme vám

Zadejte své telefonní číslo, v pracovní dny v čase 8-18 hod vám do 60 minut zavoláme. Telefonicky vyřešíme vaše dotazy i objednávky.
*Zadáte-li číslo mimo stanovenou dobu, kontaktujeme vás následující pracovní den.
Copyright 2012 Všechna práva vyhrazena.
EasySupport - Zůstaňte v klidu a nechte to na nás!